Ceník tiskuNávrhy zdarma

KALKULACE TISKU:Počet kusů: Typ: Papír:VIZITKY - TISK VIZITEK

Kvalitní a levný tisk vizitek s osobním odběrem ve více než 900 odběrných místech!

Nabízíme tisk jednostranných i oboustranných vizitek na matný křídový papír 300g nebo na speciální grafické papíry. Naši hlavní výhodou je to, že vizitky tiskneme na vlastních strojích a jsme tedy schopni se dostat na lepší ceny a termíny než reklamní agentury nebo grafická studia. Výroba vizitek probíhá v Brně, ale hotovou objendávku vám zašleme kamkoliv po celé ČR a nebo si ji můžete vyzvednout ve více než 900 partnerských výdejních místech.

Termín výroby jsou cca 2 pracovní dny od potvrzení objednávky. Tisknou je možné z vámi dodaných podkladů a nebo si můžete vybrat hotovou grafiku nabídky stovek již připravených šablon vizitek zcela zdarma.

PROČ VIZITKY OD NÁS

  • doprava po ČR i SK
  • více než 1000 výdejních míst (ČR i SK)
  • hodnocení Heureka.cz 98% spokojenosti
  • zavedená firma od roku 1998
  • stovky šablon zdarma
  • vlastní tiskové stroje a výroba
     

HOTOVÉ ŠABLONY VIZITEK ZDARMA

Připravili jsme pro vás více než 100 hotových grafických šablon pro tisk vizitek, které můžete použít zcela zdarma. Výhoda vizitek ze šablony je, že získáte profesionální grafický návrh a nemusíte platit grafika a přemýšlet co a jak chcete. Vizitku hned vidíte a můžete rovnou objednat. Zde je výběr nejoblíbenějších návrhů.


O NÁS

Naše firma je plně vybavenou malonákladovou tiskárnou s řadou vlastních strojů. Naší hlavní výhodou tedy je, že klientů můžeme nabídnout lepší ceny než grafická studia nebo reklamní agentury a navíc výrazně rychlejší termíny dodání všech objednaných vizitek. Na českém trhu působíme již od roku 1998, máme dostatek zkušeností a plno dobrých ohlasů od našich klientů.

Internetovou stránku tisk-vizitek.cz provozuje společnost BONA MEDIA s.r.o.. Navštívit můžete i naše další weby zaměřené na tisk letákůpotisk dopisních obálek a nebo výrobu a instalaci reklamních polepů. Veškeré další informace a kompletní nabídku všech služeb najdete na našem hlavním webu www.bonamedia.cz.

Každý rok vyřídíme více než tisíc objednávek a vytiskneme téměř půl milionu vizitek. Mezi naše klienti patří velké nadnárodní korporace, ale i střední a menší firmy. Nejvíce vizitek však tiskneme pro drobné živnostníky, podnikatelé a soukromé osoby. Vážíme si všech našich zákazníků a i ten nejmenší začínající podnikatel je pro nás stejně důležitý jako firma, která objednává tisíce vizitek měsíčně.

ČLÁNKY, RADY, TESTY, NÁVODY

Připravili jsme a pravidelně aktualizujeme spoustu užitečných článků o tisku vizitek a vše s tím souvisejícím. V našich článcích se můžete dočíst jaké jsou druhy papírů, co je laminace, jak správně předávat vizitky a nebo na co si dát pozor při objednávce. Pojdete si všechny naše články, rady, návody.

Nejčtenější články:

Zobrazit všechny články »

Máte dotaz? Potřebujete poradit?
telefonvolejte na 606 101 773 emailpište na info@tisk-vizitek.cz