DOKONČOVACÍ ÚPRAVY VIZITEK

Po vytištění je možné vizitky ještě dále upravovat nebo vylepšovat. Možností úprav vizitek je hned několik. Představíme si, ale jen ty nejzákladnější.


Laminace

Laminace je zřejmě nejrozšířenější povrchová úprava vizitek - jedná se o potažení vizitky tenkou vrstvou matné nebo super lesklé folie. Vizitka se tím trošku zpevní, ale hlavně na omak i na pohled získá efektně lesklý nebo naopak zajímavě matný povrch.
Více informací k laminaci


Rylování

Vytvořená rylu je v podstatě vytlačení drážky pro ohyb tvrdších papírů jako jsou právě používány pro tisk vizitek. Výhoda je, že pomocí této drážky se vizitka (nebo jakýkoliv jiný dokument) lehce a přesně ohne. Rylování můžete využít třeba na tisk ohýbacích vizitek a vytvořit tak zajímavější a větší vizitku při klasickém rozměru. Tato úprava se však nejčastěji používá i skládaných letáků nebo brožurek.


Vrtání

Speciální vrtačkou na papíry je možné do hotových vizitek vyvrtat díru o různých průměrech. Díru lze použít buď jako speciální doplnění grafiky a tím i ozvláštnění vizitky a nebo je možné vyvrtat dírku na pověšení a tím z vizitky udělat třeba visačku na zboží v prodejně.

  


Naše vybavení na dokončení vizitek

Kromě strojů potřebných pro tisk vizitek vlastníme i stohovou řezačku a rolový laminátor. Laminovat dokážeme lesklou i matnou folii o nejtenčích gramážích 25 mic až po tvrdou plastovou laminaci s tloušťkou 250 mic, při které se vizitka jíž více podobá pevné plastové kartě.

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

telefonvolejte na 606 101 773 emailpište na info@tisk-vizitek.cz