PROGRAMY NA TVORU VIZITEK

Nemusíte mít profesionální grafik s programy za několik desítek tisíc, ale i tak zvládnete udělat návrh vizitky rychle, jednoduše a hezky. Představíme vám několik programů, které jsou přímo určené pro návrhy vizitek.


Canva

On-line nástroj na tvorbu grafiky. Můžete v něm vytvářet jakékoliv tiskoviny včetně vizitek nebo letáků. Program nabízí i plno před chystaných šablon, které můžete libovolně editovat. Největší výhodou je možnost uložení a export návrhů do tiskového PDF, které má i ořezové značky a okraje pro ořez (spady).

Poslední dobou poměrně hodně klientů, tento webový program využívá a návrhy si v něm chystá. Tato online aplikace je kompletně v češtině.

Vše najdete na webu www.canva.cz


BusinessCards MX

Jedná se o nejrozšířenější program na tvorbu vizitek, navíc je i kompletně v češtině. BusinessCards MX je program, který vám pomůže s tvorbou a tiskem skutečně profesionálních vizitek. Rozhraní programu je navrženo takovým způsobem, aby ani začátečník neměl s obsluhou programu problémy. V programu máte přístup k cca 750 vzorovým šablonám vizitek.

Českou demo verzi můžete stáhnout zdarma na webu http://www.mojosoft-software.com/cs/ nebo si cca za 500 Kč koupit i plnou verzi programu.


Business Card Designer Plus

Další šikovný nástroj pro návrhy vizitek. Obsahuje také sadu již hotových šablon, které můžete libovolně upravovat podle své fantazie. Do vizitek je kromě textů možné vkládat obrázky, fotky, vektory a další grafické prvky. Jednoduše zvládá i tvorbu oboustranných nebo přehnutých vizitek. Business Card Designer Puls však bohužel nemá češtinu

Více informací v angličtině včetně možností stažení demoverze či zakoupení za cca 750 Kč najdete na webu https://www.camdevelopment.com/designer/business_card/


Business Card Studio

Opět jednoduchý program pro tvorbu profesionálně vypadajících vizitek. Vaši vizitku tak vytvoříte již za pár minut a nemusí být ani grafik nebo DTP pracovník. Tento program je jednoduchý na ovládání a má spousty zajímavých funkcí.

Veškeré další informace najdete na http://www.elcor.net/bcard.php, kde stejně jako u předchozích dvou programů můžete stáhnout demo nebo koupit plnou verzi okolo 500 Kč.


Nemáte čas nebo chuť si hrát s návrhem vizitek?

Připravili jsme pro vás na našem webu stovky hotových šablon. Stačí zadat pouze údaje, potvrdit objednávku a za pár dní máte u sebe vizitky profesionálního vzhledu a bez práce. Navštivte naši galerii hotových šablon na stránce šablony vizitek zdarma.


Ceník tisku   |   Kalkulace tisku   |   Návrhy zdarma   |   Kontakty

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

telefonvolejte na 606 101 773 emailpište na info@tisk-vizitek.cz