Do 15.7.2024 máme dovolenou, Vaši objednávku vyřídíme hned po návratu. Děkujeme


NOVÁ STOHOVÁ ŘEZAČKA EBA

Na podzim roku 2013 začíná být naše stohová řezačka již na konci své životnosti, takže rozhodnutí je jasné a rychlé - potřebujeme novou větší, rychlejší a kvalitnější řezačku. Výběr je poměrně jednoduchý, protože hlavním kritériem je kvalita. Vybíráme proto renomovaného výrobce Krug & Priester GMBH z Německa (výrobce strojů značky EBA a IDEAL). Tato firma byla založena již v roce 1922, sídlo i kompletní výroba strojů je v městě Balingen v Bavorsku.

Jejich řezačky jsou navržené, ale i kompletně vyrobené v Německu pouze z kvalitních materiálů. Tomu odpovídá i kvalita stroje a tedy i kvalita řezu, což je samozřejmě odráží i v maximální kvalitě naši dodávané práce. V řezačce je dokonale nabroušený ocelový nůž Solingen.

Řezačka je tedy objednána a první týden v listopadu dovezena a na nainstalována u nás ve výrobě. Velikost a hlavně váha celého zařízení nás trošku překvapila, ale jak tvrdí výrobce - vysoká váha je známka kvalitního a festovního provedení. Jen pro zajímavost: stroj složili na paletovém vozíku a bylo potřeba sehnat 6 chlapů, abychom řezačku vůbec dokázali usadit na místo.

Od listopadu jsou veškeré vizitky řezané již na tomto novém stroji. Přesnost je zcela vynikají, stejně tak i kvalita řezu. Díky tomu, že řezačka je více než 2x větší, než naše původní jsme schopni vyrobit výrazně víc vizitek za kratší čas.

Jak řezačka funguje

Veškeré vizitky tiskneme na arch o velikosti 45x32 cm, tento arch je poté nutné nařezat na jednotlivé vizitky buď 9x5 cm a nebo 8,5x5,5 cm (přečtěte si článek o rozměrech vizitek). K tomu právě slouží stohová řezačka, která zvládne jedním řezem rozříznout stoh papírů až do výšky 8 cm, což odpovídá balíku více než 200 ks vizitek. Při plném vytížení řezačky jsme tedy schopni během několika minut nařezat v jedné várce až 4800 ks vizitek.

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

telefonvolejte na 606 101 773 emailpište na info@tisk-vizitek.cz