Do 15.7.2024 máme dovolenou, Vaši objednávku vyřídíme hned po návratu. Děkujeme


ČLÁNKY A INFORMACE

Papíry na tisk vizitek

V článku najdete přehled všech papírů, které nabízíme pro tisk vizitek, ale také několik rad jaké papíry na vizitky použít a jaké nikoliv.

Přečíst článek »

Základní rozměry vizitek

Jaké rozměry pro vizitky se používají v České republice, jaké v Evropě, jaké v Británii. Součástí článku je i přepočet rozměrů pro přípravu grafiky mezi mm a pixely a palci.

Přečíst článek »

Programy pro tvorbu vizitek

Podívali jsme se na to, jaké jsou programy pro navrhování vizitek. Grafických programů existuje celá řada, my se však zaměříme jen na ty, kterou jsou speciálně určeny pro návrhy vizitek.

Přečíst článek »

Nejčastější dotazy zákazníků - FAQ

Dali jsme dohromady vše na co se zákazníci nejčastěji ptají a ke každé otázce doplnili odpověď. Dozvíte se vše co vám vrtá hlavou a zajímá vás.

Přečíst článek »

Laminace vizitek

Pořídili jsme stroj na laminaci vizitek a k tomu je potřeba dodat i potřebné informace pro klienty. Přečtěte si proto náš článek o laminaci, kde zjistíte co to vlastně je, k čemu je laminace dobrá a proč byste si měli objednat raději vizitky s laminací než bez ní.

Přečíst článek »

Video: Jak se tisknou vizitky

Poměrně hodně zákazníků zajímá jak tiskneme vizitky, co vše se dělá před tiskem a v průběhu tisku. Pro tyto zvídavé klienty jsme připravili krátké video, kde uvidíte vše co vás zajímá. Toto prezentační video je doplněno o i krátké popisky.

Zobrazit video

Dokončovací úpravy vizitek

Po vytištění je možné vizitky ještě dále upravoval a "vylepšovat". Podívejte se jaké jako možnosti úprav, co vše se dá udělat a jak to vypadá.

Přečíst článek »

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

telefonvolejte na 606 101 773 emailpište na info@tisk-vizitek.cz