ČLÁNKY A INFORMACE

Papíry na tisk vizitek

V článku najdete přehled všech papírů, které nabízíme pro tisk vizitek, ale také několik rad jaké papíry na vizitky použít a jaké nikoliv.

Zobrazit článek

Základní rozměry vizitek

Jaké rozměry pro vizitky se používají v České republice, jaké v Evropě, jaké v Británii. Součástí článku je i přepočet rozměrů pro přípravu grafiky mezi mm a pixely a palci.

Zobrazit článek

Programy pro tvorbu vizitek

Podívali jsme se na to, jaké jsou programy pro navrhování vizitek. Grafických programů existuje celá řada, my se však zaměříme jen na ty, kterou jsou speciálně určeny pro návrhy vizitek.

Zobrazit článek

Nejčastější dotazy zákazníků - FAQ

Dali jsme dohromady vše na co se zákazníci nejčastěji ptají a ke každé otázce doplnili odpověď. Dozvíte se vše co vám vrtá hlavou a zajímá vás.

Zobrazit článek

Rýhovací stroj Cyklos

Nově jsme zakoupili rýhovací stroj českého výrobce Cyklos pod označením KSL 320. Dokážeme zákazníkům nabídnout vizitky s možností jednoho či více ohnutí. Opět tedy rozšiřujeme nabídku služeb, abychom vždy měli něco navíc. Využití této rýhovačky je i při tisku dárkových poukazů, brožurek či jídelních lístků.

Zobrazit článek

Nová stohová řezačka EBA

Rok pomalu odchází a spolu s ním odešla i naše řezačka stohová řezačka na vizitky. Nákup nového stroje byl tedy nevyhnutelný, hlavním kritériem však byla kvalita. Proto jsme se rozhodli pro řezačku renomovaného německého výrobce Krug & Priester. Jejich výroby vynikají vysokou kvalitou zpracování, ale hlavně přesností řezu. Nová řezačka je opravu výborná, navíc je i výrazně větší, takže posunula nejen kvalitu opět o něco dál, ale výrazně zvýšila i produktivitu práce.

Zobrazit článek

Laminace vizitek

Pořídili jsme stroj na laminaci vizitek a k tomu je potřeba dodat i potřebné informace pro klienty. Přečtěte si proto náš článek o laminaci, kde zjistíte co to vlastně je, k čemu je laminace dobrá a proč byste si měli objednat raději vizitky s laminací než bez ní.

Zobrazit článek

Video: Jak se tisknou vizitky

Poměrně hodně zákazníků zajímá jak tiskneme vizitky, co vše se dělá před tiskem a v průběhu tisku. Pro tyto zvídavé klienty jsme připravili krátké video, kde uvidíte vše co vás zajímá. Toto prezentační video je doplněno o i krátké popisky.

Zobrazit video

Dokončovací úpravy vizitek

Po vytištění je možné vizitky ještě dále upravoval a "vylepšovat". Podívejte se jaké jako možnosti úprav, co vše se dá udělat a jak to vypadá.

Zobrazit článek

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

telefonvolejte na 606 101 773 emailpište na info@tisk-vizitek.cz